fbpx

Кендо в Кіровограді

21 листопада 2009 представники Київської федерації кендо на чолі з її президентом Годаєм  Хірокі відвідали місто Кіровоград з метою ознайомлення його мешканців з бойовим мистецтвом кендо.

Візит розпочався із зустрічі з мером міста Володимиром Тихоновичем ПУЗАКОВИМ, який також відвідав презентацію.
Для показового виступу був обраний спеціально обладнаний зал, в якому багато років практикувалися бойові мистецтва. Маківари, груші, різні пристосування для тренувань і відполірована ногами дерев’яна підлога – створюють в ньому приємну атмосферу старого, “просоченого силою” додзьо.

У ході виступу членами КФК були продемонстровані основні елементи бойового мистецтва кендо. Були показані як старі, так і нещодавно сформовані ката, базові великі і просунуті короткі техніки, техніки роботи в дзьодан-но-камае, а також кілька сіаїв – поєдинків із суддівством. Після закінчення демонстрації і невеликої перерви було проведено спільне тренування з прибулими до Кіровограда кендоїстами з Черкас.

Серед глядачів, які прийшли подивитися на показові виступи, були керівники спортивних організацій, спортсмени, що вказує на зростання у людей інтересу до культури Японії і до кендо зокрема.

Щирі слова вітання почули київські кендоки від почесних гостей презентації – начальника Управління з питань фізичної культури та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації КОЛОДЯЖНОГО Сергія Олександровича та голови відділення Національного Олімпійського Комітету України Кіровоградської області, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України КОВАЛЬОВА Володимира Олексійовича.

Київська федерація кендо висловлює подяку організаторам проведеного заходу за гостинність і виявлену увагу і сподівається, що ця зустріч стане доробком під подальшу плідну співпрацю.

kirovograd

Call Now Button