fbpx

Федерація

Київська федерація кендо – громадська неприбуткова організація фізкультурно-спортивного спрямування, основною метою діяльності якої є розвиток та популяризація кендо в м. Києві та в Україні.

В Україні інтерес до кендо почав зароджуватися у кінці 90-х років. З цей час були утворені клуби у таких містах як Донецьк, Львів, Харків, Київ та інші.

У вересні 2006 року була офиційно зареєстрована Київськая федерація кендо (КФК). Президентом КФК є Годай Хірокі сенсей – японець, володар третього дану з кендо. Кількість практикуючих кендо в членів КФК складає понад сто осіб і продовжує невпинно зростати. Наразі КФК є однією з найбільш активною організацією, яка забезпечує розвиток та популяризацію кендо в Україні.

Федерація активно співпрацює з Посольством Японії в Україні, Японським культурним центром, іншими  організаціями та федераціями з розвитку видів спорту. КФК регулярно  бере участь та самостійно проводить   семінари, культурні заходи, метою яких є розвиток кендо та популяризація японської культури в Україні.

Жіноча збірна команда КФК двічі успішно брала участь міжнародному жіночому чемпіонаті в Польщі.

Члени КФК та збірна команда постійно приймають участь в міжнародних змаганнях та семінарах, які відбуваються в Європі та країнах ближнього зарубіжжя.

В додзьо КФК постійно тренуються закордонні гості. Як правило всі японські сенсеї, які перебувають в Україні у справах, із задоволенням відвідують тренування.

Керівництво КФК, через засоби масової інформації, проводить систематичну роботу з популяризації кендо в Україні.

Пріоритетними завданнями КФК є:

  • розвиток та популяризація кендо в місті Києві;
  • налагодження зв’язків з організаціями та клубами, які здійснюють розвиток кендо в регіонах України;
  • співпраця з Всеяпонською федерацією кендо та іншими організаціями Японії;
  • співробітництво з Європейською федерацією кендо та іншими організаціями, які здійснюють розвиток кендо в зарубіжних країнах;
  • утворення всеукраїнської федерації з розвитку кендо, іайдо та дзьодо, а також забезпечення її виходу на міжнародний рівень.
Call Now Button