fbpx

Кендо в Молдовi

Другого квітня 2010 року в столиці Молдови, Кишиневі, проходило урочисте вручення представникам Федерації Кендо Молдови комплектів спорядження для тренувань, переданих Всеяпонської Федерацією Кендо.
Такого роду допомогу Всеяпонська федерація Кендо надає багатьом країнам з метою популяризації кендо у світі. Варто відзначити, що молдовани отримували спорядження вже в другий раз, що свідчить про високу довіру до них в Японії.

Вручати комплекти спорядження був уповноважений культурний аташе Японії в Україні Мурай Шинічі. Церемонія проходила в будівлі Кишинівського Інституту Фізкультури, де були присутні заст. міністра спорту Молдови, директор Інституту Фізкультури, а також представники Київської Федерації Кендо, зокрема її президент Годай Хірокі і віце-президент Фалєєв Роман.

Після церемонії вручення спорядження, молдовські кендоки виконали короткий показовий виступ, у ході якого були продемонстровані основні техніки і вільний поєдинок – дзігейко. Потім було проведено показове командне міні-змагання між командами Молдови та України, а після нього – півгодинний дзігейко.

Завершивши офіційну частину, японці, молдовани та українці вирушили до кафе, де за легким обідом обговорювалися різні питання, що стосуються кендо, життя і молдавської національної кухні.

За день до вручення спорядження в Кишиневі було проведено спільне тренування молдован і представників України. Варто відзначити деякі відмінності між нашими програмами тренувань, наприклад те, що в Кишиневі більше уваги приділяється основам, зокрема субурі. Для відпрацювання кендо-ката виділений один день на тиждень.

Київська Федерація Кендо дякує представників Федерації Кендо Республіки Молдова за теплий прийом і надану допомогу. У ході спілкування як українська, так і молдовська сторони, висловлювали бажання співпрацювати в майбутньому і проводити спільні заходи. Сподіваємося, що така дружба принесе гарні плоди, і сприятиме розвитку кендо як в Україні, так і в Молдові.

Call Now Button