fbpx

Київська федерація кендо долучилася до фестивалю “Японська осінь”

Київська федерація кендо долучилася до фестивалю “Японська осінь”

13-15 вересня 2024 року на території Київського політехнічного інституту відбувся щорічний фестиваль “Японська осінь”, який об’єднав багатьох шанувальників японської культури, мистецтва та бойових мистецтв.

Київська федерація кендо, вчергове демонструючи свою відданість японській культурній спадщині, взяла активну участь у заході, представивши гостям фестивалю показові виступи та майстер-клас з кендо.

Показові виступи Київської федерації кендо

На сцені фестивалю члени Київської федерації кендо продемонстрували мистецтво кендо, яке поєднує у собі філософію, духовний розвиток та фехтувальну майстерність. Відвідувачі мали можливість побачити базові техніки (кіхон та ваза) та вільний поєдинок – джігейко, а також познайомитися з основними принципами кендо — шляху меча, який несе в собі виховання дисципліни, концентрації та гармонії тіла й розуму.

Майстер-клас для всіх охочих

У рамках фестивалю члени Київської федерації кендо також провели відкриті тренування, де кожен бажаючий міг спробувати свої сили у кендо. Ця активність викликала жвавий інтерес серед відвідувачів різного віку. Інструктори Київської федерації кендо докладно пояснили основні техніки та дали можливість відчути дух цього бойового мистецтва.

Популяризація кендо в Україні

Київська федерація кендо продовжує працювати над популяризацією японського бойового мистецтва в Україні та залученням нових учасників до занять. Виступ на фестивалі “Японська осінь” є важливим кроком на цьому шляху, адже ми прагнемо донести до українців не лише фізичні аспекти кендо, але й його глибоку філософію та духовний розвиток.

Слова вдячності 

Ми вдячні Українсько-Японському Центру КПІ ім. Ігоря Сікорського за запрошення та можливість долучитися до цього великого культурного свята. Сподіваємося, що наша участь надихнула багатьох на нові відкриття у світі японських традицій та бойових мистецтв.

Також ми вдячні дружньому народу Японії за багаторічну невпинну і щедру підтримку України!

Під час фестивалю відбувався збір коштів до БО БФ підтримки ЗСУ “Київський Політехнік”, який допомагає студентам і випускникам КПІ, що захищають нас в лавах Збройних Сил України!

Ми вдячні ЗСУ та іншим підрозділам Сил безпеки та оборони України за героїзм та безпеку, що дає можливість продовжувати розвиток кендо в Україні, тому просимо підтримати наших захисників донатом на ваш довірений фонд або до БО БФ підтримки ЗСУ “Київський Політехнік”.

Запрошуємо на тренування

Якщо вас зацікавило мистецтво кендо, ми радо запрошуємо вас на наші тренування. Приєднуйтесь до Київської федерації кендо та відкрийте для себе нові горизонти власного  розвитку разом із нами!

Call Now Button