fbpx

Весіння атестація КФК. Підсумки.

18 квітня 2010 року в залі №1 відбулась традиційна щорічна весіння атестація КФК.

Рівень кандидатів оцінювала атестаційна комісія у складі сенсеїв Годая Хірокі (Президент КФК) та Мураї Щін’ічі (2-й секретар Посольства Японії в Україні, Голова Технічного комітету з кендо Федерації кендо, іайдо та дзьодо України).

В атестації взяло участь 30 кендок з різних міст України (Київ, Мукачево, Луцьк, Львів, Сімферополь).

Аттестация. Весна 2010Загальний результат атестації: 18 кендок здобули 6-й кю, до 5-го кю атестувались 3 кендоїсти, до рівня 4-го кю підвищив свою майстерність 1 кендока, 3 кю здобули 3 кендоїсти, на 2 кю склав іспит 1 кендоїст.

Після атестації відбувся семінар з вивчення основ іайдо, який проводив Президент ЮФУКАН – Центру Нісіо Будо в Україні, Голова Технічного комітету з іайдо та дзьодо Федерації кендо, іайдо та дзьодо України Такаші Курокі (5 дан Тохо Іай). Під час семінару сенсей ретельну увагу звернув на особливості етикету іайдо, основні правила поводження з іайто, відмінностях камає в іайдо та кендо, продемонстрував ката Zennihon Kendorenmei Iai (Seitei Iai).Куроки сенсей

Цим семінаром Курокі сенсей започаткував серію семінарів з основ  іайдо та дзьодо , які відбудуться вже найближчим часом.

Одночасно з цим, в іншому залі, початківців навчали основам етикету кендо та японської мови.

По завершенню відбувся товариський турнір між командами: 1) Київ-Схід, 2) Київ-Захід, 3) Збірна команда західного регіону за схемою
Kachinuki Sen, у якому всі учасники змогли випробувати свої сили і вміння.

Семинар. Весна 2010

Call Now Button