fbpx

Історія

Київська федерація кендо (КФК) була офіційно зареєстрована у вересні 2006 року. Президентом КФК було обрано Годая Хіроки (GODAI Hiroki) сенсея – японця, володаря третього дану з кендо.

Ще  в червні 2006 року в Києві відбувся відкритий  семінар з кендо за участі Леоніда Караваєва – інструктора з кендо (3-й дан) та іайдо (2-й дан), представника Сибірского філіалу Російської федерації кендо (Новосибірськ).

Вже 23-24 вересня цього ж року в КФК спільно з Посольством Японії в Україні організувала Перший Турнір з кендо на Кубок Посла Японії в України, в рамках якого пройшов семінар та атестація під керівництвом  Консула Японії в Україне Сейічіро Йошино (4-ий дан кендо). Всього в цьому заході взяло участь понад сорок кендоїстів з таких міст  України як: Київ, Харків, Донецьк, Львів, Мукачево, Севастоплль. Переможців Турніру  нагороджував Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Муцуо Мабучі.

24-25 березня 2007 року відбувся відкритий всеукраїнський семінар, присвячений основам кендо. Семінар та атестацію учасників проводив Консул Японії Сейічіро Йошино (4-й дан) та Президент КФК Годай Хірокі (3-й дан).

В жовтні 2007 року КФК при підтримці Посольства Японії в Україні проводить II Всеукраїнський Турнір з кендо  на Кубок Посла Японії в Україні. Змагання проходило в особистому та командному заліку. Участь в Турнірі взяли понад 50 кендїстів. В рамках Турніру були проведені семінар та атестація учасників.

В березні 2008 рокуКФК проводить семінар для інструкторів регіональних партнерських організацій зі Львову, Миколаєва, Севастополя, Мукачева, Кременчука, Луцка, Черкас та Тернополя.

В квітні 2008 року КФК, під керівництвом Консула Японії в Україні пана Сейічіро Йошино (4-ий дан), проводить відкритий всеукраїнський семінар «Основи кендо» та атестацію його учасників. Загалом участь у цьому заході взяли понад  80 українських кендоїстів, а майже 40 з них підвищили свій рівень на вищий кю.

Весною 2008 року КФК започатковує щорічний Чемпіонат КФК з кендо, який проводиться серед членів КФК в два етапи – Літня та Зимова Ліг.

Також весною 2008 року Посол Японії в Україні передав керівництву КФК комплекти спорядження для занять кендо (богу), адресовані Київській федерації кендо від Всеяпонської федерації кендо в знак підтримки діяльності КФК щодо розвитку та популяризації кендо в Україні.

Влітку 2008 року, на запрошення Всеяпонської федерації кендо (ВФК), інструктор КФК Роман Фалєєв відвідав  Японію і взяв участь у 33-у Літньому семінаре  ВФК для іноземних лідерів. В рамках цього семінару Роман Фалєєв атестувався ВФК на 2 дан.

В жовтні 2008 року КФК при підтримці Посольства Японії в Україні провела III Всеукраїнський Турнір з кендо на Кубок Посла Японії в Україні. Суддівську колегію Турніру очолював Хіджиката Наохіто – сенсей (6 дан кендо). Традиційно відбувся семінар та атестація, участь в яких взяло понад 70 українських кендоїстів.

Call Now Button