fbpx

Федерація відвідує Перші Всесвітні ігри єдиноборств.

Sportaccord-Combat-Games-Beijing-2010

28 серпня — 04 вересня 2010 року у Пекіні (КНР) відбулись Перші Всесвітні ігри єдиноборств (SportAccord Combat Games 2010 Beijing).

Офіційним організатором Ігор є міжнародна некомерційна організація SportAccord (колишня назва – GAISF), яка об’єднує майже 90 міжнародних спортивних федерацій.

Захід проходив за підтримки Міжнародного олімпійського комітету, який розглядає Ігри єдиноборств, як крок на шляху до створення ефективного інструменту популяризації спорту.

В цих Іграх взяли участь 13 міжнародних федерацій з таких видів спорту як: айкідо, бокс, дзюдо, джиу-джитсу, карате, кендо, кікбоксинг, таїландський бокс Муей-Тай, самбо, сумо, таеквондо, боротьба та ушу.

Показовим є те, що серед цих єдиноборств є види спорту як олімпійські, так і ті, які не входять до програми Олімпійських ігор.

Також варто відзначити, що це фактично перше міжнародне змагання високого рівня, в якому взяла участь Міжнародна федерація кендо (FIK) від часу її вступу до SportAccord.

Ліцензії на участь у цих змаганнях вибороли майже тисяча найсильніших атлетів. Кожна міжнародна федерація визначила 80 учасників, які входять до топ-позицій її рейтингів.

03-04 вересня, в рамках Всесвітніх ігор єдиноборств відбулись змагання з кендо.

x_c8c9316b

Змагання проходили у таких категоріях:

– Індивідуальна чоловіча першість серед спеціально відібраних учасників (Men`s Individual Matches by selected players):

В цій категорії змагались 20 найсильніших кендок світу.

Поєдинки в цій групі тривали 5 хв за правилами sanbon sebu.

Перемогу в цій категорії здобув чемпіон Японії Рьоічі УЧІМУРА. Срібло також виборов представник Японії, чинний чемпіон світу — Шоджі ТЕРАМОТО. Третє місце між собою розподілили представники Кореї (КІМ Мін Гью) та Японії (ВАКО Дайсуке).

– Індивідуальна жіноча першість серед спеціально відібраних учасників (Women`s Individual Matches by selected players):

В цій категорії змагалось 16 учасниць.

Перемогу у цій першості також здобули представники Японії. Золото здобула Юка КОЗУНА. Друге місце зайняла Ка Хіі ЖЕОН. Третє місце розділили ЛІ Грейс Хіна (США) та ТАКАМІ Юкіко (Японія).

– Індивідуальна чоловіча першість серед спеціально запрошених учасників — володарів 8-х данів кендо (Men`s Special Invitation Individual Matches by high Dan rank players):

В цій категорії змагалось 8 учасників.
Золото традиційно здобув представник Японії ФУРУКАВА Казуо. Срібна медаль також дісталась японцю ФУНАЦУ Шінжі. Бронзу розділили представники Кореї (ПАРК Хак Жін) та Тайваню (ВУ Цунг Шан).

– Командне змагання між розподіленими за географічним принципом світовими командами World East (країни євразійського континенту: Корея, Китай, Італія, Іспанія, Бельгія, Франція, Німеччина) та World West (країни тихоокеанського басейну: Тайвань, Японія, США, Нова Зеландія, Бразилія, Канада, Австралія, Мексика):

Всього в кожній команді 15 учасників.

Перемогу з переконливим рахунком 9:1 здобула команда World West, набравши 16 очок. Команда World East здобула всього одну перемогу та набрала 3 очка.

Україна не брала участі у цих змаганнях, як і багато інших країн, однак від Федерації кендо, іайдо та дзьодо України на змаганнях був присутнім Генеральний секретар Федерації  Р.Прилипко.

Y_Takeyasu_FIK

З метою укріплення відносин Федерації з Міжнародною федерацією кендо (FIK) Р.Прилипко 04.03.2010 року провів зустріч з Президентом FIK Йошимітсу ТАКЕЯСУ. В ході зустрічі від імені українських кендок він подякував ТАКЕЯСУ сенсею за обладунки (богу), які були передані Міжнародною федерацією кендо до КФК у 2008 році, що дозволило активізувати розвиток кендо в Україні.

Й.ТАКЕЯСУ сенсей поцікавився станом розвитку кендо в Україні і побажав успіхів українським кендокам. Генеральний секретар коротко поінформував про здобутки Федерації та плани на майбутнє.
На завершення розмови Р.Прилипко передав Й.ТАКЕЯСУ сенсею в якості сувенірів тенугуі Федерації та український вишитий рушник.

04SEP2010Beijing2010_Shoji_

Після завершення змагань Р.Прилипко зустрівся з чинним Чемпіоном світу з кендо Шоджі ТЕРАМОТО сенсеєм, з яким обмінялись враженнями від змагань.
Р.Прилипко розповів про сучасний розвиток кендо в Україні та запросив ТЕРАМОТО сенсея відвідати Україну. ТЕРАМОТО сенсей подякував за запрошення і висловив запевнення у своїй підтримці Федерації та побажав членам Федерації натхнення і успіхів у практиці кендо.

Також Р.Прилипко зустрівся з Майклом КОМОТО сенсеєм, Президентом Kendo World.
М.КОМОТО сенсей був радий зустріти на цих змаганнях представника України і з цікавістю вислухав розповідь про те, як наразі розвивається кендо в Україні.

Komoto

Також М.Комото сенсей дав кілька важливих порад щодо організації семінарів та назвав сенсеїв, які могли б провести такі семінари на запрошення Федерації, за що ми йому дуже вдячні.

На завершення розмови відбувся обмін сувенірами.

Федерація кендо, іайдо та дзьодо України дякує сенсеям за час, приділений ними на спілкування з Генеральним секретарем Федерації, за висловлені ними побажання та слова підтримки, а також за щирі запевнення у подальшій співпраці.

Call Now Button