fbpx

Гість з Іспанії.

Досить часто тренування КФК відвідують представники клубів і федерацій кендо з усього світу, не став виключенням і цей місяць.

15 квітня 2011р., додзе КФК відвідав гість з Іспанії Вісенте Поло (Vicente Polo Corell) (2дан кендо) який незадовго до цього вийшов на контакт з нашою федерацією і висловив бажання взяти участь у тренуваннях під час його майбутнього візиту до Києва.

Гість взяв участь в тренуванні КФК: у відпрацюванні вадза, приймав участь у дзі-гейко, а також виступив у ролі судді в ряді сіаев між київськими кендокамі.

По завершенню тренування Вісенте розповів про те, як відбуваються тренування кендо у нього в країні. В Іспанії кендо займається дуже багато людей: в кожному великому місті є як мінімум одне або кілька додзе. У літній час в Іспанії організовуються “літні табори” – семінари з кендо, куди запрошуються сенсей з Японії. Вранці в такому таборі відбувається тренування тільки технік – вадза, потім робиться перерва і після нього робиться тривала тренування, в якій відпрацьовується тільки дзі-гейко.

Також він переказав дуже глибокі слова одного з сенсеєв про кендо:

“Тренування кендо відбувається не тільки в додзе, але і за його межами. Перед тренуванням ви повинні мати охайний вигляд. Під час тренування потрібно показувати краще що ви можете в кендо, але при цьому бути скромними і не ставити себе вище за інших. Після тренування ви повинні допомогти порадою тому, з ким займалися, якщо можете це зробити. “

Через кілька днів після проведення спільного тренування у своєму листі Вісенте висловив свою подяку президенту КФК сенсею Годаю Хірокі за його уроки, а також всім іншим кендокам, з якими йому вдалося потренуватися.

Також він позитивно оцінив організацію тренувального процесу в додзе і окремо відзначив, досить високе фізичне навантаження тренувань.

КФК у свою чергу дякує Вісенте Поло за теплі слова і спільне тренування та висловлює надію на те, що в майбутньому ми ще будемо мати можливість тренуватися разом.

kfk

Call Now Button