fbpx

Контакти з Японією

ua-jpВ листопаді 2010 року в рамках заходів Федерації кендо, іайдо та дзьодо України з укріплення міжнародної співпраці Президент Федерації Годай Хірокі відвідав кілька міст Японії і провів зустрічі з японськими сенсеями.

В продовження домовленостей, досягнутих Генеральним секретарем Федерації Р.Прилипком під час Всесвітніх ігор з єдиноборств, Годай Хірокі у м.Осака зустрівся з чинним чемпіоном світу з кендо Шоджі Терамото сенсеєм.

Sensei

Зустріч відбувалась за дружньою вечерею, до якої також долучились почесні сенсеї Федерації Накано Юске (суддя ІІ Турніру на Кубок Посла Японії в Україні) та Дайджі Ашідзука (суддя ІІІ Турніру на Кубок Посла Японії в Україні).

Особливо приємно відзначити те, що під час розмови було з’ясовано, що у Терамото сенсея та Годая Хірокі є багато спільних друзів, з якими вони розпочинали свій шлях в кендо і які зараз працюють токуренами чи викладачами кендо.

Сенсеї спільно обговорили прогрес у розвитку кендо в Україні, рівень українських кендок, деталі тренувального процесу, а також домовились про подальшу тісну співпрацю.

Japan

Також у м.Токіо, Годай Хірокі зустрівся з почесним сенсеєм Федерації Наохіто Хіджиката (Головний суддя ІІІ Турніру на Кубок Посла Японії в Україні), з яким також було обговорено рівень розвитку Федерації та зміни в тренувальному плані на наступний рік.

Japan

Call Now Button