fbpx

Кендо і школа

27 січня в спеціалізованій школі № 47 з ініціативи керівництва школи та керівництва Федерації кендо, іайдо і дзьодо України відбулася презентація кендо для учнів молодших і середніх класів. Метою заходу було ознайомлення дітей з кендо, а також намір закласти фундамент для розвитку і популяризації цього бойового мистецтва серед дітей-учнів середніх і спеціалізованих навчальних закладів.

Кендо і школа

Презентація була розділена на дві частини: спочатку для маленьких учнів, а потім для учнів середньої школи. Загальна тривалість заходу склала близько години. За цей час Президентом Федерації кендо, іайдо і дзьодо України паном Годай Хірокі разом з кендоістами, були продемонстровані основні елементи нашого бойового мистецтва. Так само невід’ємною частиною презентації були показові поєдинки кендоїстів. Однак, напевно, найцікавішим і захоплюючим для глядачів моментом, стала їх безпосередня участь у презентації у якостi кендоістів. Так, охочих приміряти на собі богу (обладунки) і разок-другий прикластися сінаєм (бамбуковим мечем) по мену (шолом кендоїста) було хоч греблю гати. Найсміливішим були подаровані символічні призи. Хочеться з повагою відзначити особливу активність дівчат.Деякі з них навіть не побоялися зійтись у «двобої» між собою.

Кендо і школа

Безперечно й учасники і глядачі отримали багато задоволення, нового цікавого досвіду і відчуттів.

Варто відмітити , що кендо у Японії дуже тісно пов’язане з освітою, має давню традицію і займає одне з найважливіших місць у системі навчання і виховання молоді. Більш того, кендо входить в загальноосвітню програму шкіл та ВУЗів Японії. Ми сподіваємося, що найближчим часом в нашій країні вже почнуть відкриватися спеціалізовані дитячі клуби з кендо.

Кендо і школа

Кендо і школа

Кендо і школа

Хочемо подякувати керівництву спеціалізованої школи № 47 в особі директора Некетськой Світлани Миколаївни та завуча Зінченко Світлани Володимирівни за співпрацю та допомогу у розвитку кендо.

Кендо і школа

Call Now Button