fbpx

Кендо в Луцьку.

11 грудня 2010 в Луцьку в рамках підготовки до весняної атестації учасників Федерації Кендо, Іайдо та Дзедо Україні (а саме членів Клубу Кендо міста Луцька) відбулося тренування, на яке був запрошений інструктор Федерацii – Фалєєв Роман 2-й дан Кендо.

Темп Кейко був задан дуже високий, так як за короткий період необхідно було опрацювати досить велику кількість матеріалу. У тому числі багато часу було присвячено Кендо Ката.

Litsk

Окрему увагу було приділено відпрацюванню фумікомі, а також не стільки силi і швидкостi техніки, скільки її формі та красі. Недарма неофіційним девізом даного заходу став японський вираз: «Іппон в Кендо, це не те що влучив або не влучив,  а – красиво чи некрасиво».

У цілому хочеться відзначити старання і скрупульозність, з яким луцькі кендоісти ставилися до тренування. Граничну концентрацію та увагу до дрібниць. Це дозволяло хлопцям вже в ході Кейко швидко виявляти дрібні помилки і тут же виправляти їх. Безумовно, що з таким ставленням до справи зростання довго чекати не змусить.

Lutsk

По завершенні практичної частини візиту час було приділено обговоренню організаційних моментів у роботі клубів, підведені підсумки минулих заходів, узгоджені та уточнені плани на найближче майбутнє.

Хочеться висловити величезну подяку керівництву та членам Луцького клубу Кендо за надану можливість позайматися разом. Без сумніву і господарі, і гості отримали величезний досвід і дізналися багато нового про Кендо завдяки такому спілкуванню.

Також у переддень Нового Року хочеться побажати луцьким кендоістам продовжувати все так само старанно тренуватися, сил, здоров’я і нових творчих здобутків на ниві Кендо у наступному році.

Гамбатте кудасай!

Кэндо. Луцк.

Call Now Button