fbpx

Кендо в Житомирi

11-12 червня в місті Житомир відбувся Міжнародний фольклорний фестиваль “Срібна вежа”, в рамках якого були проведені заходи, що демонстрували культурну спадщину різних країн: України, Польщі, Латвії, Бангладешу і Японії.

kendo kendo

Спільно з Українсько-японським центром у фестивалі взяли участь представники Київської Федерації Кендо. На ряду із заходами Українсько-Японського центру, такими як майстер-класи з орігамі, каліграфії, одягання національного одягу – юката, представники КФК продемонстрували програму презентації кендо, бойового мистецтва, батьківщиною якого є Японія. Програма включала в себе демонстрацію кендо ката, основних ударів кендо, а також показові поєдинки. До того ж, всі бажаючі гості фестивалю могли приміряти обладунки і спробувати зробити кілька ударів.

kendo kendo

Безпосередньо перед самим початком фестивалю було проведено урочистий хід по центральним вулицям міста Житомир, у якому взяли участь представники всіх країн учасників. А 12 червня, на завершення святкування, в театрі ім. І. Кочерги відбувся гала-концерт після якого, всім учасникам були вручені подарунки та пам’ятні дипломи.

Київська Федерація Кендо, висловлює подяку організаторам Міжнародного фольклорного фестивалю за теплий прийом, а також окремі слова подяки своєму постійному партнерові Українсько-Японському центру за допомогу в розвитку та популяризації кендо в Україну.

Call Now Button